Hakkımızda

Hakkımızda merak ettiğiniz her şey..

Misyonumuz

Birçok iş dalında faaliyet gösteren bir şirket olarak, dinamik ekip ruhuyla ürün ve hizmetleri en uygun fiyata hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilere sunar.

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratıp, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda markalaşarak öncü bir şirket haline gelmek.

İş Ahlakımız

Deneyimi, bilgi birikimi, genç ve dinamik ruhu ile tüm kadromuzla standartları aşmak sektörde başarının adı olmak için azimle çalışıyoruz.

Hakkımızda

Kozmetik, dermo-kozmetik, iletişim ve otomotiv sektörlerinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle öne çıkan Grubumuz, profesyonel yönetim kadrosuyla satış-pazarlama, network ve hizmet ağı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri temsilcilerimiz, e-ticaret sistemlerimiz ve çağrı merkezimiz ile müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşarak talepleri doğrultusunda gerekli teknik bilgi ve desteği sunuyoruz.

Grubumuz kozmetik ve dermo-kozmetik sektöründe “Harem’s Ottoman”, iletişim sektöründe “Genpa”, “Kvk”, “Bilkom”, “Casper” ve “Telpa” bayilikleri ile hizmet vermektedir.Firmalarımız

  • Lufian
  • Fakirin Yeri
  • Kanvascım
  • SBM Chefs